Gelinis lakavimas - dizainai, dėl kurių eisite iš proto 2023-iais
Gelinis lakavimas – dizainai, dėl kurių eisite iš proto 2023-iais

Gelinis lakavimas

Kas yra gelinis manikiūras? Gelinis lakavimas nuo paprasto lakavimo skiriasi tuo, kad naudojamas gelio pagrindu pagamintas lakas ir reikalinga UV arba LED šviesa, kad lakas sukietėtų ir pritvirtintų jį prie nagų. 

Gelinio lakavimo pranašumai

  •  Atrodo nuostabiai


Geliniai nagų lakai labiau pigmentuoti. Taigi, norint sukurti vientisą spalvą, reikia mažiau sluoksnių, nors tai, be abejo, gali skirtis  priklausomai nuo jūsų naudojamo prekės ženklo. Geliniai lakai paprastai turi gražų natūralų blizgesį, tačiau yra ir matinių spalvų. Gelinių lakų pakalba galima sukurti įvairių dizainų, jiems naudojamos skirtingos technikos bei įrankiai. Profesionalo pagalba, nagai gali atrodyti kaip meno kūriniai. 

  •  Ilgai išlieka 


Pagrindinis gelinio lakavimo pranašumas yra tas, kad jie laikosi daug ilgiau, palyginti su įprastais nagų lakais.

Gelinis lakavimas gali išsilaikyti 3–4 savaites, kai juos padengsite ir tinkamai prižiūrėsite. Tuo tarpu įprasti nagų lakai laikosi 5–7 dienas, kol pradeda luptis ir blukti.

 Geliniai nagai yra mažiau linkę luptis, skilinėti ar blukti. Jie labiau tinka, jei jūsų nagai silpni ir juos lengvai veikia aplinka. Pavyzdžiui, karštis ir stiprios cheminės medžiagos.

  • Greitesnis džiuvimas, mažiau tikimybės sugadinti manikiūrą


Geliniam lakavimui naudojama UV lempa, kad lakas sukietėtų ir išdžiūtų, o ne paliekama džiūti savaime, kaip įprasti nagų lakai. Geliniai lakai sukietėja per 30-60 sekundžių. Tuo tarpu įprasti nagų lakai, priklausomai nuo prekės ženklo, išdžiūsta per 10–14 minučių.

  • Lengviau ištaisyti klaidas


Gelinis lakavimas patogus tuo, kad padengtas lakas sukietėja tik veikiamas UV lempos ir iki tol gali būti koreguojamas.Taigi, jei kuriate nagų dailę  ir padarėte klaidą, galite lengvai nuvalyti gelinį laką ir pradėti iš naujo, kol jis dar nesustingo. Naudojant įprastą nagų laką, gali tekti naudoti acetoną, kad ištaisytumėte savo klaidas.

Prancūziškas gelinis lakavimas - nesenstanti klasika

Prancūziškas gelinis lakavimas – tai rankų nagų lakavimo būdas, reikalaujantis ypatingo kruopštumo, suteikiantis tvarkingų ir švarių nagų įspūdį. Klasikinis prancūziškas ilgalaikis lakavimas gali būti pakeistas į kitokių, dviejų ryškių spalvų prancūzišką nagų lakavimą. Prancūziškas gelinis lakavimas galimas tiek ant trumpų, tiek ant ilgų nagų.

Prancuziško gelinio lakavimo eiga: pirmiausia padengiama visa nago plokštelė viena skaidria spalva, dviem sluoksniais, o nago galiukai tepami balta lako spalva, taip pat dviem sluoksniais. Galiausiai visa nago plokštelė nulakuojama viršutiniu bespalviu sluoksniu, taip vadinamu “topu”, suteikiančio nagui lygumo, blizgumo ir tvirtumo. Visi sluoksniai atskirai yra laikomi LED (max 30 s) arba UV ( max 3 min) lempoje.

Prancūziškas gelinis lakavimas – kas gali būti žaviau. Visada madingas ir tvarkingas klasikinio prancūziško lakavimo pedikiūras sukels teigiamas emocijas tiek pėdų savininkėms, tiek aplinkiniams.

 

Gelinis lakavimas ant trumpų nagų

Galimi įvairūs trumpų nagų dizaino variantai: kasdieniai, dalykiniai, vakariniai, ekstravagantiški. Dėl šiuolaikinių priemonių naudojimo, skirtingų technikų ir spalvų derinio galite pasirinkti tokį manikiūrą, kursi tinka jūsų nuotaikai.

Klaidinga manyti, kad gelinis lakavimas atrodo negražiai ant trumpų nagų. Padengus nagus geliniu laku, net ir trumpiausius nagus pavyks atsiauginti. Gelinis lakavimas išlieka apie tris savaites, per tą laiką nagai bus patikimai apsaugoti nuo pažeidimų ir galės užaugti iki norimo ilgio.

Prieš porą metų ilgi nagai buvo populiarumo viršūnėje. Tačiau šiandien stilistai pataria rinktis trumpus arba vidutinio ilgio nagus. Kalbant apie formą, verta teikti pirmenybę „minkštam kvadratui“ su užapvalintais kraštais. Jau keletą metų jis nepraranda savo madingų pozicijų, kurios jau, galima sakyti, tapo klasika.

Gelinis lakavimas su stilingos tapybos ir dekoro elementais

Gelinis lakavimas su madingais raštais – jau ne pirmą sezoną populiarumo viršūnėje. Trumpi nagai taip pat leidžia juos gražinti tapybos elementais. Tačiau, reikia atminti, kad raštas turi būti mažas ir proporcingas nago plokštelės dydžiui. Pirmenybė turėtų būti teikiama vertikaliems arba išilginiams raštams, juos geriau dėti arčiau nago vidurio. Puikiai atrodys ažūriniai ir subtilūs gėlių ornamentai, smulkūs taškeliai ar širdelės.

Taip pat ant trumpo nago galite pridėti įvairių deimantų, lipdukų ar kitų detalių. Tačiau su šiais dekoratyviniais elementais nereikėtų persistengti, stilingam manikiūrui pakaks plonos akmenukų juostelės prie nago pagrindo arba palei šypsenos liniją. Blizgučiai puikiai atrodys tik saikingai naudojant,  jie gali papuošti patį nago plokštelės galiuką.

2023-ųjų gelinio lakavimo trendai

Nauji metai, nauji nagai! 2023 m. laikas atnaujinti nagų dizainą.  keičiasi, taip pat ir nagų dailė. Artėjant naujiems metams didžiausia nuolatinė tendencija neabejotinai yra chromuoti nagai, nesvarbu, ar jie metaliniai, skaidrūs ar net nepermatomos spalvos. 

Chromuoti geliniai lakai

chrominiai nagai

Nesvarbu, ar juos vadinate chromuotais nagais, ar tai, ką Hailey Bieber pavadino „glazūruotos spurgos“ efektu, šis dizainas ypatingai populiarus tokiose programose kaip „TikTok“ ir tampa dideliu nagų dizaino trendu. Anot nagų technikių, blizgančiam metaliniam efektui sukurti galima naudoti chromo pudrą su geliniu nagu laku.

Grupės „It Girls“ lyderės Dua Lipa ir Kourtney Kardashian taip pat buvo pastebėtos dėvinčios šią paklausią nagų spalvą.  Nepriklausomai nuo sezono, ši nagų nagų technika tikrai išliks populiaru ilgą laiką, todėl taip pat galite prisijungti ir ją išbandyti.

Džiaukitės savo nagais, pridėdami 3D nagų dailės! Šis dizainas skirtas jūsų nagams suteikti šiek tiek papildomo blizgesio, o ne dėvėti tą patį seną nuobodų manikiūrą. Nors gelio ar akrilo 3D dizainas iš pradžių atrodo šiek tiek rizikingas ir reikalaujantis daug priežiūros, tai visiškai įmanoma ir nepažeidžia jūsų nagų taip, kaip manote.

Nagų meistrės, Natalie Minerva, sukūrusios daugybę ikoniškų nagų dizainų, teigimu, 3D menas užvaldo nagų pasaulį kaip audra, žmonės tampa atviresni išbandyti įvairius stilius. 

3D nagų dizainas

3D nagų dizainas

Barbiški nagai

barbiški nagai

Tai oficialu: barbiški dizainai niekur nedings! Kas sakė, kad šią tendenciją galite naudoti tik vasarą? Ji populiari ištisus metus ir tikimasi, kad ji išliks stipri visais ateinančiais metais. Jei nesate susipažinę su barbišku dizainu ir visa jo šlove, tai iš esmės yra estetika, orientuota į viską, kas yra rožinė, nesvarbu, ar tai drabužiai, batai, rankinės, kelnės ar nagai.

Vargu ar kada nors ši spalva išeis iš mados. Nors drabužių madoje ji tai pamirštama, tai prisimenama, rausvos lūpos ir nagai visuomet yra mėgstami ir akcentuojami. Madinga ne tik klasikinė ryškiai spalva, populiarūs visi jos atspalviai ir tonai. 

Ši nagų tendencija tikrai daug natūralesnė nei kitos, tačiau klasikinė išvaizda niekada neišeina iš mados. Jei nagų dizainas su didžiuliu kiekiu tekstūrų ir piešinių jus šiek tiek baugina, apsvarstykite visiškai natūralią išvaizdą – tai paprasta ir labai lengva prižiūrėti. 


Ši tendencija prasideda nuo itin švaraus ir minimalaus manikiūro, daugiausia dėmesio skiriant nepriekaištingam odelių darbui ir baigiant iki tobulumo nupoliruota nago plokštele, padengtu pagal kliento pageidavimus – blizgiu, satininiu ar matiniu viršutinio sluoksniu gelinio lako nagų sluoksniu.. 

Natūralios spalvos nagai

NUDE nagai

Tekstūruotas gelinis lakavimas

Tekstūruotas gelinis lakavimas

 2023 m. nagų dizainams populiaru suteikti tekstūrą. Nesvarbu, ar norite savo nagus papuošti įdomiais akcentais ar blizgučiais. Tekstūruoti nagai buvo karšta tendencija vasarą ir vis dar bus populiariu žiemos sezonu ir naujaisiais metais. 

Gelinis lakavimas: meistrai ir jų darbai

„Profesionalas – profesionalams“ – tai prekės ženklo VICTORIA BORO filosofija.
Už kiekvieno pripažinto prekės ženklo stovi Asmenybė, kurios istorija glaudžiai persipynusi su pačios įmonės istorija. Taigi nenuostabu, kad prekės ženklas pavadintas pergalę simbolizuojančiu profesionalo vardu – VICTORIA BORO. Būtent šis siekis – pergalės ir tobulumo siekis – paskatino žinomą nagų industrijos atstovę Viktoriją Borovikovą sukurti savo vardu pavadintą prekės ženklą.

Šio prekės ženklo pamatas – neįtikėtinas atkaklumas ir pasitikėjimas savo jėgomis, produktų receptūroms ruošti pritraukęs žymiausius Amerikos bei Europos chemikus.

Savo karjeros kelią Viktorija pradėjo 2012 m. birželį, o visiškas atsidavimas darbui ir kruopštumas po ketverių metų realizavo idėją kurti nuosavo prekės ženklo produktus. Rinkoje esantys gaminiai nepatenkino Viktorijos poreikių nei kaip meistrės, nei kaip dėstytojos, tad iškilo būtinybė sukurti tokią seriją, kuri tiktų net reikliausiam klientui, būtų saugi, kartu ekonomiška ir kuo prieinamesnė meistrui.

Visos formulės kurtos ir tobulintos laikantis naujausių aplinkos apsaugos reikalavimų ir atsižvelgiant į grožio pramonėje esamas mados tendencijas.

VICTORIA BORO visiškai nepriimtinas konvejerio principas, kai naujovės kuriamos siekiant vienintelio tikslo – papildyti asortimentą. Kiekvienas produktas, viena vertus, gimsta kančiose, o kita vertus – kuriamas su didele meile ir atsakomybe. Prieš sukuriant kiekvieną serijos gaminį vykdomos ilgos paieškos ir moksliniai tyrimai, skirti įnoringiausiam poreikiui patenkinti. Dažniausiai tokios paieškos iš pradžių būna asmeniškos – Viktorija bando atrasti stebėdama, ko reikia jos mokiniams arba klientams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *