Prancūziškas manikiūras nuo klasikos iki ... (1)
Prancūziškas manikiūras: nuo klasikos iki …

Kas yra prancūziškas manikiūras?

Kaip paprastas, bet elegantiškas manikiūro stilius, prancūziškas manikiūras pasižymi baltais galiukais, kuriuos pabrėžia natūraliai atrodantis pagrindas. Pastarąjį šimtmetį išpopuliarėjo aukštosios mados ir įžymybių gretose, ji ir šiandien vaidina svarbų vaidmenį mados tendencijose.

Nors niekas tiksliai nežino, kada ir kur buvo pirmą kartą pristatytas prancūziškas manikiūras, nėra jokių abejonių, kad XIX amžiuje ši technika buvo populiari daugelyje Prancūzijos nagų salonų. Šis stilius patraukė amerikiečių mados dizainerių dėmesį XX amžiaus pradžioje, todėl jis buvo plačiai naudojamas tarp populiarių XX amžiaus 20-ųjų aktorių. Iš ten moterys visose JAV valstijose imitavo šią techniką. Ši tendencija tęsėsi ir praėjusio amžiaus trečiajame dešimtmetyje, kai daugelis moterų prancūzišką manikiūrą rinkosi kasdieniam įvaizdžiui.

Prancūziškas manikiūras yra vienas dažniausių prašymų nagų  ir grožio salonuose. Šis klasikinis variantas idealiai tinka toms, kurioms domisi profesionalia, tačiau išsiskiriančia išvaizda. Tai yra pagrindinis vestuvių ir kitų ypatingų renginių pasirinkimas, nes paprastas baltos ir rausvos spalvos derinys tinka prie bet ko (ir ypač su balta vestuvine suknele). 

Ombre prancūziškas manikiūras

Panašiai kaip prancūziškas manikiūras, prancūziškas ombré manikiūras taip pat paprastai kuriamass iš neutralių rožinių, baltų atspalvių ir įvairių nuogų tonų. Tačiau, priešingai nei tradicinė linija su paryškintu baltu galu, prancūziškas ombré turi natūralų blukimo elementą. Galutinis rezultatas? Puikus modernus tikras klasikinis manikiūras.

Sklandus, neryškus perėjimas nuo vienos lako spalvos prie kitos – pagrindinis ombre prancūziško manikiūro ypatumas. Sukurti pereinamuosius tonus anksčiau buvo bandoma šepetėliu, tačiau tai gana ilgas ir kruopštus darbas. Kūrybingi manikiūro meistrai išrado naują gelinio lakavimo būdą: su įprasta kempinėle. Galite įsigyti ir labiau profesionalią kempinėlę šiam efektui sukurti. 

Ombre prancūziškas manikiūras (1)
Ombre prancūziškas manikiūras

Prancūziškas manikiūras trumpiems nagamas

Ilgi nagai visuomet dėmesio centre. Tačiau būkime sąžiningi: trumpų nagų dizainas jau kurį laiką dominuoja. Trumpi nagai yra kaip vidurinioji sesuo, kuri kartais lieka nepastebėta, bet tikrai nusipelno dėmesio, kaip ir vyresnėlė.

Jei esate ta, kuris niekada nepasiduos akrilinių nagų šauksmui, esate nagų kramtytoja ar tiesiog nesate ilgų nagų gerbėja arba turite silpnuss nagus, kurie tiesiog neauga, kad ir kiek daug papildų vartojate, nesijaudinkite. Jūs ir jūsų žavūs trumpi nagai vis tiek galite puikiai atrodyti su prancūzišku manikiūru.

Pakelkite ranką, jei kiekvieną kartą, kai darotės manikiūrą, atsiprašote už trumpus nagus. Tačiau įsidėmėkite vieną dalyką: nagai būna įvairių formų, dydžių ir ilgių, todėl nėra jokios priežasties gėdytis, kad neturite ilgų nagų. Yra daugybė nuostabių prancūziško manikiūro variantų, skirtų trumpiems nagams.

Prancūziškas manikiūras trumpiems nagamas
Prancūziškas manikiūras trumpiems nagamas (1)
Prancūziškas manikiūras trumpiems nagamas (2)
Prancūziškas manikiūras trumpiems nagamas (3)

Gelinis prancūziškas manikiūras: kaip pasidaryti namuose

Žingsnis po žingsnio instrukcijos

 • Paruoškite nagų plokštelę:
  Išlyginkite nagų formą  dilde, kurios grūdėtumas 180.
 • Nupoliruokite nagų paviršių buferiu arba blokeliu.
 • Išlyginkite nagų formą  dilde, kurios grūdėtumas 180.
 • Nuvalykite riebalus nuo nago plokštelės valikliu, suvilgytu valikliu.
 • Naudokite gruntą, kuris padidina nago plokštelės sukibimo savybes.
 • Užtepkite pagrindinį sluoksnį.
  Kietinti pagrindinį sluoksnį lempoje – 30 sekundžių/LED, 120 sekundžių/UV
 • Nuvalykite nagus tamponu, suvilgytu valikliu. Taip pašalinsite lipnų sluoksnį ir galėsite geriau valdyti spalvos pritaikymą.
 • Lakuokite pasirinkta spalva. Kietėjimas lempoje – 30 sekundžių/LED, 120 sekundžių/UV
 • Nupieškite „šypsenas“ anr nagų galiukų baltu geliniu laku. Kietėjimas lempoje – 30 sekundžių/LED, 120 sekundžių/UV
 • Apsaugokite manikiūrą su viršutiniu sluoksniu. Jame yra daugiausia UV faktorių ir jis apsaugo nuo lako spalvos pasikeitimo. Kietėjimas lempoje – 30 sekundžių/LED, 120 sekundžių/UV
 • Pašalintumėte lipnų sluoksnį jeigu reikia.

Prancūziškas manikiūras su daile

Prancūziškas manikiūras yra  klasikinis, tačiau klasikinis nebūtinai turi reikšti nuobodus. Yra daug būdų atnaujinti šį nagų dizainą. Žinoma – tai nesenstanti klasika su baltais galiukais, bet jei ieškote kažko žaismingesnio, galite išbandyti vaivorykštinius, ombre, blizgančius nagų galius arba naudoti raudoną laką. Apačioje pateikiame keletą nestandartinių prancūziško manikiūro dizaino pavyzdžių. 

Švelnus melsvas pagrindas su baltais galiukai. Nago plokštelė papuošta panašios spalvos blizgučiais. Toks dizainas tinkamas įvairioms progoms.

Nestandartinis, vasariškas prancūziškas manikiūras su juodomis gėlėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *