Kontaktai: Visais klausimais rašykite: info@laimesjoga.lt

Misija, vertybės, vizija

„Laimės joga“ siūlo praktiškus, realius patarimus bei įkvepia susikurti geresnius namus bei aplinką. Mūsų svetainėje rasite daug informacijos, kaip tai padaryti – nuo dekoravimo ir sodo patarimų, nuo hobių iki namų remonto instrukcijų.
laimesjoga.lt rasite turinį, apimantį namų dekorą, namų remontą, receptus bei įvairios tematikos hobius. Mūsų straipsniuose rasite įvairių sričių specialistų konsultacijų pvz.: kraštovaizdžio dizaineriai, šefai, kulinarinių knygų autoriai ir gerai žinomus tinklaraščių meistrai, jie turi didelę patirtį savo temose. Mes taip pat esame pasiryžę įvairovei, iššūkiams bei naujiems bendradarbiavimo projektams.

laimėsjoga.lt – laimingos veiklos svetainė.

 
Didžiausią dėmesį skirdami stilingam gyvenimui ir asmeniniam prisilietimui,  laimingam gyvenimo būdui, pateikiame projektus, kuriuose rasite aiškias instrukcijos, su įdomiu skaitmeniniu turiniu. Taip pat pateikiame informaciją apie svarbiausius produktus ar įrankius, kurie skatina jus veikti, atrasti.
 

Apie mus spaudoje

DELFI: “Tai ne tik hobis, bet ir viena iš gydymo priemonių”

Žurnalas “Žmonės”: „Mezgimo jogos“ įkūrėja Rasa Aleksiupaitė: „Tai gelbsti nuo streso, o išmokti gali visi“

Labas rytas, Lietuva laidoje reportažas: “Virbalai rankose dažniau nei mobilusis telefonas? Įmanoma misija, bet sudėtinga – sako mezgimo entuziastės, vis dėlto be šio pomėgio savo gyvenimo neįsivaizduojančios. Apie tai, kodėl žmonės mezga kasdien ir ką apie tai sako mokslininkai, pasakoja LABAS RYTAS, LIETUVA.”