Dovanų pakavimas
Dovanu pakavimas: 10 originalių idėjų

Dovanų pakavimas, kaip ir pats dovanų išrinkimas draugams ir artimiesiems, gali teikti daug džiaugsmo. Kas gi nemėgsta matyti besišypsančio veido, kai draugas išpakuoja dovaną ir džiaugiasi, kad gavo būtent tai, ko troško visus metus? O jeigu dar dovana supakuota ypatingai?

Pateiksime keletą dovanų pakavimo idėjų. Kadangi tik praktikuojantis, dažniausiai, pavyksta pasiekti gerą rezultatą, nenusiminkite, jei pirmieji keli bandymai gausis be itin ryškių kampų ar švarių linijų, kurių tikėjotės. 

Jei norite sužavėti savo šeimą ir draugus būtent tą minutę, kai jie gaus jūsų dovaną, tada kūrybingas dovanų įpakavimas yra tai, ko jums reikia. Laimei, tam nereikia daug laiko, įgūdžių ar pinigų – jei tik turite keletą dovanų pakavimo idėjų. Jei reikia sveikinti pačius mažiausius ar ieškote dovanų rinkinių, daugiau idėjų galite rasti mūsų kitame straipsnyje Ką padovanoti naujagimiui.

Dovanų pakavimas iš turimų medžiagų

Perdirbkite stilingai

Sukurkite šventinę dovanų pakuotę iš jau turimos medžiagos: popierinių pirkinių maišelių. Palengvinkite projektą pasirinkdami maišelius iš parduotuvių, kuriose išleidžiami šventiniai modeliai. Pridėkite prie dovanos spalvingą juostelę ar virvelę, kad sukurtumėte papildomo žavesio.

Šaltinis: A Creative Mint

Dovanų pakavimas iš turimų medžiagų
3D pakavimas

3D pakavimas

Pakuojate dovanas savo vaikams, anūkams ar draugų vaikams? Sukurkite interaktyvią dovanų pakuotę, priklijuodami ant jų mėgstamų žaislų, pavyzdžiui, automobilių, kreidelių ar saldainių.

Šaltinis: Lines Across

Senis besmegenis iš kartoninių dėžučių

Ar norite sukurti sniego senį… iš dovanų? Jūsų vaikams patiks išpakuoti dovanas ardant besmegenį.

Nuorodoje rasite tikslius žingsnius, kaip sukurti tokį dovanų įpakavimą. Tai tikrai nėra sudėtinga. Galite naudoti turimas kartotines dėžes, apvynioti pačiu paprasčiausiu baltu popieriaus lapu ir dekoruoti turimais akcentais.

Šaltinis: Smart School House

Senis besmegenis iš kartoninių dėžučių dovanų pakavimas
Mini Kalėdų eglutės dovanų pakavimo idėja

Mini Kalėdų eglutės dovanų pakavimo idėja

Nesunku sukurti puikų mini Kalėdų eglutės dizainą ant dovanų pakavimo popieriaus. Paimkite nedidelį gabalėlį spygliuočių medžio, pavyzdžiui, kipariso ar kadagio, kuris jau yra suformuotas kaip Kalėdų eglutė.

Apkarpykite, kad tilptų į dovanų pakuotę, ir karštais klijais priklijuokite. Galite ant viršaus uždėti nedidelę popieriuje iškirptą žvaigždutę, kad būtų dar šventiškiau.

Naudingas patarimas: dauguma skintų augalų gražiai atrodys 3–7 dienas be vandens. Todėl nepakuokite dovanų per anksti, nes spygliuočio šakelės gali prarasti savo formą ar imti byrėti.

Šaltinis: A piece of rainbow

Dovanų pakavimas iš medžiagos 

Furoshiki – japonų menas vynioti audiniu, yra puikus dovanų pakavimo būdas švenčių ir gimtadienių proga. Jis ne tik puikiai atrodo, bet ir pats savaime yra kaip dovana, nes gavėjas gali jį naudoti pakartotinai! Nuorodoje rasite skirtingų būdų, kaip sukurti šį  daugkartinį „vyniojamąjį popierių“ naudojant audinį.

Šaltinis: Buggy and Buddy

Dovanų pakavimas iš medžiagos 
Personalizuotas dovanų pakavimas su nuotrauka

Personalizuotas dovanų pakavimas su nuotrauka

Jei ieškote unikalaus ir asmeniško būdo supakuoti dovaną, pridėkite gavėjo nuotrauką!

Viskas, ko jums reikia, yra rudas vyniojamasis popierius, keletas paprastų reikmenų, ir jūs galite sukurti gražų ir įsimintiną įpakavimą.

Tiesiog atsispausdinkite gavėjo nuotrauką ir priklijuokite ją ant vyniojamojo popieriaus. Tada pridėkite paprastą juostelę ir jūsų dovana bus paruošta dovanoti.

Smagiausia, kad ši įpakavimo idėja tikrai patiks net išrankiausiam dovanos gavėjui. 

Šaltinis: Hello Wonderful

Paverskite dovanų pakuotę žaidimu

Išsiųskite specialią žinutę su kiekviena dovana, kurią supakuojate naudodami žodžių paieškas ant įpakavimo popieriaus. Jokių etikečių nebereikia!

Šis projektas greitas ir lengvas. Galite patys sukurti raidžių šabloną arba naudoti tą, kuris pateiktas nuorodoje. Beje, toks dovanų pakavimas puikiai tiks ne tik Kalėdinėms dovanoms.  Šeimos šventės, vestuvės, boso ar Valentino diena taip pat gali būti gera proga panaudoti tokią žaismingą pakavimo idėją.

Atminkite, kad  „dovanų įpakavimas“ neprivalo paslėpti visos dovanos, tiesiog suraskite tinkamą vietą ir joje priklijuokite.

Šaltinis: Something Turquoise

Paverskite dovanų pakuotę žaidimu
Kūrybiškas sausainių ar kitų smulkių dovanėlių pakavimas

Kūrybiškas sausainių ar kitų smulkių dovanėlių pakavimas

Sausainių pakavimas nebūtinai turi būti brangus. Štai pigi idėja, kuriai naudojama „Pringles“ skardinė. Sukurkite šį originalų įpakavimą kartu su savo šeima, dėžutę pripildykite namuose keptais sausainiais kaip šventinėmis dovanomis.

Sausainiai yra puiki dovana draugams, kaimynams, giminaičiams, mokytojams ir visiems kitiems, kuriems norite parodyti dėkingumą. Mes visi pirmiausia valgome akimis, o gavę gražiai supakuotą dovaną, tik dar labiau norime sužinoti, kas viduje.

Šaltinis: A Bakers House

Dovanų pakavimas su lipnia juosta

Paprastas ir nebrangus dovanos pakavimas su lipnia juostele.

Spalvota lipni juostelė užklijuojama ant kietesnio popieriaus ir iš suformuojamas kaspinas. Kaip tai padaryti tiksliau rasite nuorodoje apačioje.

Žavingas didelis raudonas kaspinas, kuris puikiai tiks papuošti dovaną. Centruokite jį dovanos viršuje, pritvirtinkite su karštais klijais ar dviguba lipnia juosta!

Šaltinis: Box Wood Avenue

Dovanų pakavimas su lipnia juosta
Dovanų pakavimas su čiulpinuku

Dovanų pakavimas su ledinuku


Paprasta auksinė ir raudona spalvų paletė visada yra šventiška ir prašmatnu, tačiau metai iš metų ji gali šiek tiek pabosti.

Jei norite akimirksniu atnaujinti, prie kiekvienos dovanos pridėkite šventinį ledinuką, tvirtai pritvirtinkite jį su virvele ar kaspinu.

Šaltinis: Craftsy Hacks

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *