Agnes Jagelaviciutes Kaledu receptai
Agnės Jagelavičiūtės video receptai Kalėdų stalui

Agnei Jagelavičiūtei nereikia skambių laidų pavadinimų, tokių kaip “Aš centre“ ar intriguojančių kaip „Nuodėmės taisyklė“, kad ji patrauktų dėmesį. Tačiau pastarieji ne tik pritraukia, bet ir įtraukia.

Ji yra viena populiariausių Lietuvos influencerių, kuri sugeba išlaikyti savo auditoriją būdama savimi – atvira, kartais įžūloka, drąsi, kūrybinga. Svarbiausia, kokia ji bebūtų – nepalieka abejingų. Dauguma turi tvirtą nuomonę apie ją: žavisi arba kritikuoja. Be abejo, yra ir trečia kategorija, kuriai būtų galima priskirti tuos (o greičiausiai tas), kurios tyliai žavisi, o garsiai kritikuoja, nes prilygti Agnei iš tikrųjų reikia ne tik drąsos, erudicijos, stiliaus, bet ir b*t sėkmės.

Ilgą laiką Agne J. dažniausiai buvo galima sutikti Instagrame, tačiau jau kurį laiką, jos kuriamas turinys įgavo ir kitą, video, formą, kuri, kaip marketingo specialistai pasakytų, turi didesnę išliekamąją vertę.

Youtube kanale, kaip ir būtų galima tikėtis iš stiliaus kūrėjos, video klipai nėra padriki, ar neskoningi. „Aš centre“ – kelių laidų ciklas apie tai, kaip Agnė J. kartu su interjero dizainere pasakoja apie būsto įrengimą, dalinasi įvairiomis idėjomis ir patarimais. Daug asmeninės Agnės J. nuomonės, nuoširdžių atsakymų į kasdienius ir egzistencinius klausimus galime išgirsti laidoje Duokit žodį“.

Nuodėmės taisyklė“ – formaliai būtų kulinarinė laida. Realiai vyksta ūkiškas, žemiškas, draugiškas pokalbis su klausytoju. Niekas neperšama, nenurodoma. Visi maisto gamybos patarimai pateikiami tarsi iš geriausios draugės lūpų. Viskas vyksta labai natūraliai. Tikriausiai todėl, kad kaip pati Agnė sako, jai daug mieliau eiti į maisto parduotuves, nei į drabužių, nes tai jei teikia malonumą.

Ai teisingai, apie patį maistą – paprastai, be begalės ingredientų ir, žinoma, sveikai, Agnė J. laidoje pagamino įdarytus kiaušinius, briuselio kopūstus ir šviežius žirnelius, skrudintus orkaitėje su citrina, batatų košę su parmazanu, ėriuko koją, marinuotą žolelėse su bruknių padažu, sriubą. Beje, verta išlaukti laidos galo, nes jame, kaip geriausiame filme, sudėti į eterį netilpę kadrai. Pilnus patiekalų receptus rasite aprašyme video apačioje.

Jeigu nežinote, kaip ekonomiškai, ir, svarbiausiai, skaniai ir išradingai paruošti Kalėdinius patiekalus, rekomenduojame pažiūrėti šią laidą. Galite pažiūrėti jei ir jau esate susiplanavę visus patiekalus, nes čia Agnė tarsi tame pačiame kambaryje bendrauja su savo klausytoja ir dalina įvairiausius patarimus, kaip pvz., kad pomidorai ilgiau išlaiko visas savo savybes nebūdami šaldytuve

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *