Pasipriešinimo guma sportui | Elastinė juosta mankštai
Itraukti antraste 2
elastine guma mankstai apzvalga

Mums patiko

  • Kompaktiška
  • Ryškios spalvos ir tvirta guma
  • Galima įsigyti skirtingų stiprumų
  • Tinka įvairiems pratimams
  • Treniruoja skirtingas kūno dalis

Mums nepatiko

  • Gumos kvapas
Pasipriesinimo guma sportui 2

Įsigijome antistresinį Fidget Pop it žaislą, kad mūsų ekspertė galėtų jį išbandyti su savo sūnumi. Toliau skaitykite visą produkto apžvalgą.

Pop it (Among Us forma) yra vienas iš daugelio rinkoje esančių Fidget stiliaus žaidimų. Nors mes manome, kad žaislas atrodo įdomus, norėjome sužinoti, kiek ilgai realiame gyvenime devynmetis gali žaisti su tokiu žaislu ir ar tai turi įtakos streso mažinimui . Ar šis žaislas išlaikė šiuos testą pagal įtraukimą ir savo savybes, skaitykite toliau ir sužinokite.


Dizainas: spalvotas, įvairių formų

Žaislas tiesiog spinduliuoja ryškiomis spalvomis. Tačiau šiuo atveju ne spalvos, o pati žaislo forma, populiarusis Among Us, pritraukia sūnų žaisti. Tai beveik delne telpantis žaislas, todėl su juo gali žaisti tiek namuose, lauke, kelionėje ar mokykloje, pertraukų metu.

Po savaitės, galėčiau sakyti, daugiau mažiau nepertraukiamo žaidimo, žaislas nepakeitė nei formos nei pasikeitė spalvos. Nors guma, iš pirmo žvilgsnio, nepasirodė pati tvirčiausia, tačiau jos toks elastingumas pasiteisino, nes ji nei lūžta, nei skilinėja, nei blunka.


Pramogos vertė: įvairios greičio, ritmo, krypties spaudinėjimo kombinacijos

fidget pop it zaislo testasvimas

Skirtingos spalvos, nevienodas burbuliukų skaičius eilutėse ir stulpeliuose leidžia spaudinėti įvairiomis kryptimis. Pastebėjau, kad spaudinėjimo greitis dažnai priklauso nuo sūnaus emocinio lygio. Jeigu ramesnis – spaudinėjimas vyksta švelniau ir lėčiau. Jeigu įsiaudrinęs – burbuliukai spaudinėjami dažniau, tačiau ilgainiui tempas sulėtėja. Tik nežinau, ar dėl atsirandančio nuobodulio ar dėl to, kad žaislas iš tikrųjų padeda nusiraminti.

Tai tarsi burbulinė plėvelė, kurią naudojame pakavimui, bet burbuliukai niekada nesibaigia. Besikartojantis spaudinėjimo procesas iš tikrųjų veikia kaip žaidimas ir tuo pačiu nusiraminimas. Besiklausant muzikos, žaislas būna spaudomas girdimu ritmu (pastebėjau du kartus), arba tyliai sau dainuojant tuo pačiu ir spaudoma.

Žaislą galima spaudyti ne tik vienu, bet ir keliais pirštais.


Kaina:

Kaina tikrai padori, kaip už tokį daugiafunkcinį žaislą – 3,13 EUR. Kartais sumokame už žaislus kelias dešimtis eurų, tačiau jie lieka gulėti žaislų dėžėse ištisus mėnesius. Įvertinant žaislo kokybę, naudą, ryškiaspalvę išvaizdą, – kaina tikrai padori.


Specifikacijos:

Prekės pavadinimas: Antistresinis Fidget Pop it (Among Us) žaislas

Plotis: 11 cm

Ilgis: 15 cm

Gylis: 1,5 cm.

Svoris: 58 g.

Rekomenduojamas amžius: 3 – 12 m.


Galutinis verdiktas:

Tikiuosi Fidget antistresinio žaislo Pop it apžvalga bus naudinga tiems, kas ieško žaislų ne tik smagumo bet ir streso malšinimo priežastimis. Žaislas pasiteisino tiek kainos, tiek kokybės aspektais. Bene didžiausia nuostaba ta, kad jis nebuvo numestas po pirmų 10 minučių, kas dažniausiai būna. Pastebėjau, kad tiek didesnių emocijų ar nuobodulio minutėmis, šis žaislas atsiduria sūnaus rankose. Pagal spaudymo intensyvumą net galima nuspėti jo emocinę būseną.


Patiko turinys, turite klausimų, palikite komentarą apačioje arba užsukite į socialinius kanalus:

Facebook

Instagram

Youtube

Čia rasi visus laimesjoga.lt kontaktus ir pranešimus spaudoje: Kontaktai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *