Pušų fitolis
Natūralus pušų fitolis pakeičia brangiausius kosmetinius gaminius

Natūralus pušų fitolis pakeičia brangiausius kosmetinius gaminius. Jį galite naudoti vietoje kremo, ar plaukų aliejaus.

Kas yra Pušų Fitolis ir kaip jis išgaunamas


Pušų fitolis yra aliejinė pušų spyglių ištrauka, prisotinta natūraliais vitaminais bei natūraliu pušų eteriniu aliejumi. Vitaminų gausa labai plati :C, PP, B1, B2, B3, natūralios antibakterinės savybės bei kiti. Išgaunamas laiko ir kantrybės pagalba, įdedant rankų darbą.

Ar pušų fitolį gali pasigaminti kiekvienas, ar tam reikia specialių įgūdžių, žinių, patirties

Visada norėjau atrasti kažką savito, mylimo sau. Tad pradėjus domėtis, įsitraukiau į šią veiklą. Susisiekusi su sertifikuotais gamintojais gavusi leidimą gaminti pradėjau savo veiklą. Gamyba užtrunka maždaug mėnesį.
Tam reikia, žinoma, įgūdžių. Reikia sterilios aplinkos ir laiko patikrinto recepto. Patirtis būtina norint pasigaminti gerą pušų fitolį.

Kam naudojamas šis preparatas?


Labai platus naudojimo spektras. Ir kiek dar neatrastų jo savybių. Naudojamas viso kūno odai drėkinti, suskirdusiems kulnams gydyti, vietoje veido serumo, šiurkščioms rankoms suminkštinti bei sušvelninti, makiažo valiklis, plaukų kaukė, plaukų galiukų serumas. Ir begalės kitų panaudojimo būdų, kadangi natūralus produktas su natūraliais vitaminais puikiai atgaivins visą kūną ir atstatys prarastą drėgmę viskame. Galima gerti, šalina toksinus ir valo šlakus.

Ar galima pušų fitolį naudoti vaikų odai? Jeigu taip, ką jis gydo


Taip galima naudoti vaikų odai. Gydo pabėrimus, išsausėjusias vietas. Naudojamas vakaro ritualams, suminkština vaiko odelę, aromatas greičiau užliūliuoja. Žiemos laikotarpiu patariu patepti vaikų panosę, veiduką, žandukus, taip apsaugosite nuo šalčio. Lašinamas į vaiko vonelę neleis vaiko odelei išsausėti. Moterys, kurias aplanko pirmieji nėštumo požymiai, pradeda savo odą taip pat lepinti natūraliomis drėkinančiomis priemonėmis.

Ar jis gali pakeisti brangiai kainuojančius kremus


Gali tikrai pakeisti. Kadangi jis yra natūralus, natūraliais elementais drėkina odą. Nepaisant kiek Jums metų, ir nepaisant ar esate vyras, ar moteris, galite naudoti vietoje pačių prabangiausių kremų.
Žmonės renkasi šį produktą, nes jis yra natūralus. Žmonių oda pavargusi yra nuo chemiškų preparatų. Ir vis daugiau žmonių renkasi pušų fitolį, nes ieško natūralios produkcijos. Labai daug žmonių, išbandę, džiaugiasi atradę pušų fitolį, nes jiems nebereikia išmesti pinigų naudojant brangias kosmetikas. Išbandę fušų fitolį suvokia, jog jo poveikis yra geresnis nei tų brangių kosmetikų, kurias tiesiog tenka išmesti. Žmonės džiaugiasi atradę pušų fitolį, ir apgailestauja, kur buvau ankščiau.

Kiek laiko reikia naudoti šį preparatą, kad žmogus pajustų tam tikrą poveikį

Kad natūralus pušų fitolis pakeičia brangiausius kosmetinius gaminius, o jo poveikis bene toks pats, ar dar geresnis, už brangiausius aliejus, galit matyti nuotraukoje apačioje.

pusu fitolis 1
Pušų fitolio poveikis: prieš ir po


Rezultatų pasiekimas labai individualus. Vieni pajaučia matomą poveikį jau po pirmojo naudojimo. Tai dar priklauso ir nuo to, kur jis yra naudojamas. Tarkim, suskirdusiems kulnams gydyti, rezultatui pajausti pakaks jau pačių pirmųjų dienų, nes oda pradės į save įsisavinti pušų fitolį ir matomai taps minkštesnė. Naudojamas plaukams, kurie yra išsišakoję, lūžinėjantys, dažyti, – rezultatą pajausite jau po pirmosios kaukės.

Asmeninė patirtis

Po gimdymo labai suprastėjo plaukų būklė. Plaukai trupėjo, masiškai slinkti. Pradėjus reguliariai naudoti pušų fitolį, atsistatė plaukų struktūra, nebeskilinėja galiukai. Per metus užsiauginau ilgus plaukus. Taip pat, jis – man išsigelbėjimas, numeris vienas, rankoms. Po darbų, mano rankos labai išsausėjusios, net čeža, tai su savimi visuomet turiu pušų fitolį. Jis greit sudrėkina rankas. Aš jį visur naudoju, labai patinka po vonios procedūrų palepinti visą odą, nelieka jokių pabėrimų, kur oda yra sudirginama (po skutimosi). Man čia yra atradimas ir lentynoje pušų fitolis užima pirmąją vietą.

pusu fitolis

Konsultavo „Mišku takais” specialistė

Kontaktai:

Facebook

Instagram


Patiko turinys, turite klausimų, palikite komentarą apačioje arba užsukite į socialinius kanalus:
Facebook
Instagram
Youtube
Čia rasi visus laimesjoga.lt kontaktus ir pranešimus spaudoje: Kontaktai

Komentaras

  • Giedre

    ,
    2021-05-07 @ 18:16

    Bandytas, pasiteisino. Oda tikrai pasitaise, ne tokia sausa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *